Akce

Přijeďte do Beskyd vlakem, či busem!!!!!!pro aktivní seniory

Pořádáme sedmidenní pobyty pro aktivní seniory ve věku od 58 let strávené v našem rodinném penzionu U Lupíků v Beskydech (6nocí) s polopenzí a  se  čtyřmi organizovanými fakultativními výlety po okolí s automobilovou podporou, včetně průvodce a možnosti privátního wellness. Doprava z nádraží do penzionu a zpět na nádraží ve Frýdlantu nad Ostravicí zajištěna v ceně. Tato nabídka platí v měsících duben, květen a září, říjen. Provázíme  již 6. sezónu.

Pobyt se uskuteční při minimálním počtu šest osob. Max. skupina je 12 osob.

Cena za osobu  8 550,00 Kč / pobyt

Skupina  8 osob sleva 15% ( 7 250,00 Kč/os.)

CENA zahrnuje:

6x ubytování – pokoje jsou stylově vybaveny, každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou, lednici a rychlovarnou konvici

6x polopenzi – snídaně formou švédských stolů, večeře je tříchodová podávaná s možnosti výběru jídla + štamprlička na závěr (šláftrunk)

4x fakultativní výlet, včetně dopravy a průvodce, třetí den pobytu je volný den

1,5 hod. privátní wellness – whirpool + infra sauna

Dovoz a odvoz našim automobilem  v příjezdové a odjezdové dny z nádraží ve Frýdlantu n.O. do našeho penzionu u Lupíků  a zpět.

Karta Beskydcard, která umožní slevy na vstupy do muzeí a na památky

Cena nezahrnuje:

vstupy do muzeí, hradů, exkurse, na lanovky, vlaky, bus apd., občerstvení, či oběd při fakultativních výletech a rekreačního poplatku 20 ,-Kč osoba /den.        

Turistika, přírodní krásy  a zajímavosti v Beskydech

Během pobytu budeme absolvovat turistické trasy cca 12-16 km denně. Navštívíme známá místa ( např. Pustevny, Visalaje, Ondřejník, skanzen v Rožnově p.R., zříceninu hradu Hukvaldy, Štramberskou trůbu ) i méně známa místa ( Satinské vodopády, Ivančenu, Ostrrou horu, Bílou horu). Vše, dle přání každé skupiny. Možnost exkurse do Marlenky, Muzea panenek, srubu Petra Bezruče, či prohlídku ve Šmajstrlově mlýně a další.

Provázet a provádět Vás bude Pavlína Lupíková – spolumajitelka penzionu.

Pokud jste skupina 6 a více osob, možnost domluvy i v jiný termín.

V měsících červen, červenec a srpen akci zajeďte do Beskyd neposkytujeme.

Volné termíny

31.4 2023 – 6.5 2023     Obsazeno

21.5 2023 – 27.5 2023   Obsazeno

10.9 2023 – 16.9 2023    Obsazeno

1.10 2023 – 7.10 2023     Obsazeno