Akce

INFORMACE

 

AKCE UBYTOVÁNÍ

Zajeďte do Beskyd !!!!!!

Pořádáme šestidenní pobyty pro aktivní seniory ve věku od 55 let strávené v našem rodinném penzionu U Lupíků v Beskydech. ( 6nocí NE-SO) s polopenzí a se čtyřmi organizovanými fakultativními výlety po okolí s automobilovou podporou, včetně průvodce a možnosti privátního wellness. Doprava z nádraží do penzionu a zpět na nádraží ve Frýdlantu n.Ostr. zajištěna zdarma. Tato nabídka platí v měsících duben, květen a září, říjen ( dle přání , možnost i dalších volných termínů v červnu). Pobyt se uskuteční při minimálním počtu dvou osob. Maximální skupina je 12 osob. Pokoje nemají bezbariérový přístup. Automobil, kterým budete přepravování je Mercedes Vito a VW Pasat.

Cena za osobu 6 850,00 Kč / pobyt

Skupina od 6 osob sleva 15%, skupina od 8 osob sleva 25%, skupina 12 osob sleva 30%.

Nabízíme 3x pokoj pro 2 osoby , 1 x pro 3 osoby, 1x pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, každý z nich má vlastní sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou, lednici a rychlovarnou konvicí, některé mají i kuchyňský kout.

CENA zahrnuje 6x ubytování vždy od NE do SO.

6x polopenzi – snídaně formou švédských stolů, večeře je tříchodová podávaná s možnosti výběru jídla (zařazeny jídla dle místních regionálních receptur)+ štamprlička na závěr ( šláftrunk), 4x fakultativní výlet, včetně dopravy a průvodce, ve středu je volný den 1,5 hod. privátní wellness – whirpool + infra sauna

6x rekreační poplatek, 50% sleva při dokoupení Wellness . Parkování a wifi zdarma. Dovoz a odvoz našim automobilem v příjezdové a odjezdové dny z nádraží ve Frýdlantu n.O. do našeho penzionu u Lupíků . Karta Beskydcard, která umožní slevy na vstupy do muzeí a na památky

Cena nezahrnuje: vstupy do muzeí, hradů,exkurse, na lanovky vlaky, bus apd., občerstvení, či oběd při fakultativních výletech.

Turistika a přírodní krásy v Beskydech. Během pobytu poznáte krásy Beskyd. Absolvujeme turistické trasy s menším převýšením (10-15 km denně). Navštívíte známá i méně známá místa. Za ošklivého počasí možná změna ( exkurse, muzea) .

 

 

Trasy pro rok 2019

 

 

1. trasa Po medvědí stezce pod Lysou horou k vodopádu říčky Satiny, na Medvědí skálu s výhledem na údolí Ostravice. Po trase občerstvení.

Délka trasy : 15,8 km, časová náročnost 5 hod., lehká trasa Zajímavost: kostel sv. Ignáce a vyhlídka na Borové, Satinské vodopády, hospoda U Veličků ( 200 let stará hospoda ve vlastnictví jednoho rodu).

 

 

2. trasa K Čertovému mlýnu i stolu. Transfer do Kunčic p.O. poté na Malou Stolovou, Kněhyni sedlo , Čertův mlýn, Tanečnici sedlo, Maralák a Kunčice p.O . Po trase občerstvení na Marláku.

Délka trasy: 15,5 km, časová náročnost 5,5 hod. středně těžká trasa

Zajímavost: dřevěný kostel sv. Prokopa a Barbory, studánka u Leopoldky, čertův stůl a čertův mlýn.

 

 

3.trasa Za dalekými výhledy z Ondřejníku. Transfer do FnO, poté vlakem na Čeladnou, směr Opálená, Skalka, chata Solárka a dolů do FnO k autu. Po trase není občerstvení jen v cíli.

Délka trasy :13 km, časová náročnost 4,5 hod. lehká trasa

Zajímavost: kaple svatého Antonína Paduánského, expozice Ferdiše Duši a frýdlantských železáren

 

 

4.trasa Po stopách slezského barda Petra Bezruče. Transfer na Ostravici u Tkáčů, srub Petra bezruče, Sepetná, , po modré směr pohostinství Smrček, golf resort a k autu. Po trase občerstvení.

Délka trasy 14 km, časová náročnost 4,5 hod, lehká trasa

Zajímavost: Ráj dřevěných soch v Ostravici

 

 

5.trasa Po československé hranici. Transfer do obce Bílá, poté bus na Bumbálku, směr Kmínek,, Kelčovské sedlo, Bobek, Bílá a transfer do penzionu. Po trase občerstvení.

Délka trasy: 13 km, časová náročnost 4 hod. lehká trasa

Zajímavost: dřevěný kostel v obci Bílá, nedotčená příroda Beskyd, chvíli v česku a chvíli na slovensku