Restaurace Frýdlant nad Ostravicí

Restaurace je součástí stejnojmenného areálu YDYKSEB zahrnujícího také penzion a jízdárnu. Celý areál se nachází v malebném údolí pod Lysou Horou, přesněji v části Nová Ves patřící k Frýdlantu nad Ostravicí. Kapacita restaurace je 36 míst.

Jihovýchodní strana restaurace se zastřešenou terasou a nabízí překrásný výhled na podhorské louky i zalesněné stráně horského pásma Beskyd, s majestátní Lysou horou na dosah.

Západní strana restaurace byla pro svou slunečnou polohu vybrána k vybudování letní terasy s neméně krásným výhledem na masiv Ondřejníku. Příjemný stín vytvářejí velké slunečníky. Tuto terasu hojně využijí rodiče s dětmi, protože v těsné blízkosti se nachází certifikované dětské hřiště vyrobené na zakázku ve společnosti GLOBAL SPORT ČUPAA tak věřme, že v létě zde zažijete pohodu, krásné chvíle zalité sluncem i pocit klidu při dobrém jídle s pohledem na vaše hrající si děti.

Gastronomie restaurace

Gastronomie naší restaurace vychází ze zásad “restaurace YDYKSEB”:

 • příprava většiny pokrmů na originálním grilu s udírnou
 • čerstvé a prvotřídní suroviny od prověřených dodavatelů nejen z Beskyd
  (pravda, to nejkvalitnější argentinské hovězí rib eye steak maso, které v YDYKSEB restauraci grilujeme, je trošku “zpoza hranic”)
 • nejsme však typická steak restaurace, ctíme také tradice naší regionální kuchyně na pomezí Valašska a Lašska
 • jídelní lístek obměňujeme podle sezóny
 • nabízíme radost, kreativitu a profesionalitu

Kompletní nabídku pokrmů připravovaných naší restaurací naleznete v sekci jídelní lístek.

Nabídka nápojů restaurace Frýdlant nad Ostravicí

Dobré jídlo podtrhneme nabídkou dobrých nápojů:

 • Čepujeme piva Bernard a Pilsner Urquell.
 • Nabídka našich nealkoholických nápojů obsahuje sortiment společnosti Kofola.
 • Kávu nabízíme od italské společnosti Piacetto.
 • A protože jsme YDYKSEB restaurace v Beskydech, máme pro vás zajímavou příležitost, a to ochutnat kvalitní a lahodná Jihomoravská vína od vinaře z Ostravy!!!

Vypijte si sklenici tohoto skvělého vína na jedné z našich teras s krásnými výhledy na úbočí hor, kterým vévodí Lysá Hora. Nebo se se skleničkou posaďte ke krbu v restauraci a pozorujte úchvatné divadlo, které za sklem hrají plameny ohně. Náš krb není jen dekorace, naši kuchaři tento krb využívají k celoročnímu grilování a uzení. A vy je při tom můžete sledovat v teple a pohodlí restaurace.

Přijeďte se podívat, přijeďte ochutnat!

Svatby a hostiny

Svatební den nebo rodinná oslava, to je výjimečnost mnoha okamžiků. Krásné prostředí, příjemná atmosféra, dobré jídlo. To vše vám nabízíme, aby se váš den stal tím nejkrásnějším. Vyslovte svá přání, my vám je pomůžeme zrealizovat.
(více informací v sekci Svatby a hostiny)

Firemní akce

V našem areálu nabízíme uspořádání různých firemních akcí (semináře, schůzky, teambuildingy).
(více informací v sekci Firemní akce)

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Všechny potřebné kontakty najdete v sekci kontakty.